Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Дизайнерам та архітекторам

Якщо Ви дизайнер або архітектор і хочете втілити свої ідеї але не можете знайти відповідної пропозиції в салонах і магазинах України ми допоможемо Вам реалізувати ваші найсміливіші ідеї в найкращій якості та прийнятні  терміни.

Якщо ви знайшли в салонах і магазинах хорошу пропозицію – ми зробимо вам пропозицію краще.

Для Вас і Ваших клієнтів ми зробимо привабливу комерційну та технічну пропозицію.

Ми працюємо з найновішими та класичними матеріалами:  мармуром,  штучним каменем (акрилом та кварцитом),  склом,  ДСП,  МДФ, пластиками,  3D панелями алюмінієм,  нержавіючою сталлю.  Ми підтримаємо політ вашої фантазії нашим інженерним підходом та змоделюємо зовнішній вигляд Вашого майбутнього шедевра.

Ми знайомі з умивальниками різноманітних виробників у всіх цінових категоріях і зможемо підказати вам варіанти, що задовольнять Ваші потреби та потреби Ваших замовників.

Ми вміємо працювати зі складними формами і обходити  нерухомі комунікації ванних кімнат і готові поділитися з Вами своїми уміннями.

Якщо меблі мають бути ти міцними – вони будуть міцними,  якщо вони мають висіти в повітрі – вони будуть висіти в повітрі, меблі будуть такими якими Ви хочете їх бачити.

Робимо візуалізації не фотографічної якості економічні схеми ділимось досвідом і допомагаємо  уникнути помилок.

Не працюємо з масивом –  для ванних кімнат це поганий варіант.  Натомість робимо вологостійкі меблі з масиву.

Робимо душові кабіни, шторки з гартованого скла.

Здійснюємо доставку та монтаж.  Монтаж нашими силами подовжує гарантію та дозволяє уникнути неприємних помилок сторонніх монтажників.

Для роботи з клієнтами ми надаємо зразки матеріалів, фурнітури, каталоги кольорів.

Завжди відкриті для нових рішень. Якщо Ви пропонуєте роботу з новими матеріалами та технологіями,  ми готові розглянути можливість їх використання.

Ми виїжджаємо на об’єкти для детального ознайомлення з технічними особливостями проектів. Ми готові запропонувати Вам взаємовигідне та плідне співробітництво.

Для кращого розуміння нашої пропозиції пропонуємо відвідати  нашу виставку  в ТЦ Будмайдан.

Замов свій індивідуальний дизайн меблів

Надішліть нам заявку на консультацію і ми обов'язково з вами зв'яжемося

Дізнатись вартість