Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Вибираємо меблевий умивальник

З розвитком ринку санітарної кераміки перед покупцями  відкрилась неймовірна кількість умивальників, які відрізняються один від одного не тільки по дизайну але і за способом монтажу, типу сполучення із меблями та іншими параметрами. В цьому розмаїтті дуже легко загубитись якщо що не виділити для себе декілька критеріїв які допоможуть уникнути помилки.

Тут не будуть розглядатися вироби з литого мармуру або полімербетону (штучного мармуру),  вкриті гелькоутом, оскільки такі вироби мають дуже низький рівень споживчих якостей при достатньо високій ціні. Велика різноманітність форм та видів не повинна  вводити вас в оману, оскільки досвід використання буде коштувати Вам ціни умивальника та вартості його заміни.

Умивальники із санітарної кераміки сьогодні представлені у всіх цінових категоріях, майже всі виробники включають в асортимент своєї продукції спеціальні меблеві умивальники. Чому їх виділяють в окрему групу товарів і в чому їх відмінності Ви дізнаєтесь прочитавши нашу статтю.

В першу чергу умивальник для меблів відрізняє конструкція що дозволяє монтувати його на тумбу або стільницю. Спосіб установки ділить всю групу меблевих умивальників на декілька типів:

Перший і найрозповсюдженіший тип меблевих умивальників –  умивальник-стільниця для установки на тумбу. Вони бувають різних форм та розмірів, але мають одну спільну рису –  на нижній частині умивальника виробниками зроблена вибірка що дозволяє «надіти» умивальник на тумбу. При цьому передня частина вибірки являється  краплестоком який запобігає прямому падінню води в торець деталей тумби. Як правило таке сполучення умивальника стільниці та тумби не потребує додаткового кріплення до тумби. Достатньо щоб тумба була зафіксована до стіни а місце з’єднання умивальника та тумби оброблено силіконом (санітарним герметиком). З точки зору використання і гігієни цей тип являється безумовним лідером. Їх можливий недолік це фіксований розмір і те, що до них неможливо приєднати додаткові модулі а також розмістити під ними пральну машину (виключення – спеціальні для встановлення пральною машиною умивальники).

До другого типу меблевих умивальників відносять умивальники що врізаються зверху в стільницю. Такий тип монтажу дозволяє використати в якості стільниці майже будь-який матеріал тому що виріз під цей умивальник не потребує  виключної якості обробки. Отвір під змішувач в більшості випадків розташований вже на умивальнику,  хоча існують варіанти і без отвору. Монтаж на стільницю передбачає наявність видимого клейового шва між ним та стільницею, що для багатьох є недоліком.

Третій типи меблевих умивальників це умивальники з монтажем під стільницею.  Вони як правило потребують трохи більших (в порівнянні з другим типом)  розмір стільниці. При цьому виріз під умивальник потребує хорошої чистової обробки, що обмежує можливі варіанти матеріалів для стільниці.

Четвертий тип меблевих умивальників це умивальник чаша. Такі умивальники бувають з отвором під змішувач або без нього. Умивальник чашу можна поставити на будь-яку стільницю. Виріз в стільниці не потребує обробки. Оскільки висота таких умивальників коливається від 90 до 180 мм, це зменшує висоту тумби. Така особливість умивальника робить практично неможливим розміщення під ним пральної машини стандартної висоти. Основним аргументом для вибору цього умивальника є дизайн.

Викладені вище особливості різних типів меблевих умивальників допоможуть вам зробити правильний вибір умивальника і перейти до наступного етапу.

Замов свій індивідуальний дизайн меблів

Надішліть нам заявку на консультацію і ми обов'язково з вами зв'яжемося

Дізнатись вартість