Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Як замовити меблі у ванну

Замовити меблі для ванної кімнати тепер можна на в любому великому місті, Київ не виключення. Тут знаходиться чи не найбільше  фірм, що пропонують зробити меблі для ванних під замовлення. Одначе незважаючи на великий вибір  є декілька критеріїв які допоможуть Вам зупинити свій вибір на виробнику із Києва що зможе зробити для Вас меблі в потрібній якості дизайні та терміни.

Передусім потрібно знати, що виготовлення меблів для ванної під замовлення регулюється Інструкцією по наданню послуг з ремонту та виготовлення меблів, затверджено наказом Українського союзу об’єднань підприємств та організації побутового обслуговування населення від 27.08.2000 року № 20. Більшість питань в юридичній площині Ви зможете почерпнути із цього документа.

Фірми що пропонують меблі для ванних у Києві мають різну технічну базу. З цієї причини термін виконання замовлення може коливатись від 2 до 8 тижнів. Також важливий момент це складність проекту і тип матеріалів з яких буде зроблено виріб. Наприклад: виготовлення плівкових фасадів потребує 4÷10 робочих днів, фарбованих 12÷15 робочих днів, ще + 5÷8 днів якщо фасади радіусні. Тут обов’язково потрібно відзначити, що якість фарбування дуже сильно впливає не тільки на зовнішній вигляд але і на довговічність Тому потрібно і важливо добитись відсутності будь-яких дефектів пофарбування, навіть тих що бачить лише спеціаліст. Оскільки всі деталі для замовлення виготовляються в єдиному екземплярі, то з фарбованими фасадами можливі випадки коли з’являється необхідність повторного їх виготовлення.  Такі ситуації не рідкість і збільшують термін виготовлення ще на 2÷3 тижні. На зборку та регулювання виробів за індивідуальним замовленням, як правило потрібно від 2 до 6 днів в залежності від їх складності.

Оскільки абразивна міцність лакофарбового покриття і стійкість до підвищеної вологості і конденсату значно перевершують аналогічні параметри плівкових фасадів,  ми рекомендуємо замовляти меблі для ванних з фарбованими фасадами не дивлячись на те, що термін їх виготовлення більший.  При подальшій експлуатації Ви зможете переконатись у правильності такого рішення. Якщо у Вас зовсім немає часу,то найкращий вихід це покупка готових меблів.

Щоб зробити замовлення меблів у ванну кімнату Ви можете відвідати нашу виставку в місті Києві, або прислати запит із кресленнями, ескізами, картинками приміщення або самих виробів, які Ви хочете замовити. За цими ескізами ми зможемо зробити орієнтовний прорахунок майбутнього проекту. Якщо у Вас немає ескізів та картинок наш спеціаліст може приїхати до Вас і зробити потрібні заміри та ескізи олівцем, а також показати зразки основних  матеріалів що ми використовуємо. Ми виїжджаємо на об’єкти в місті Києві ,а також за його межами в зручний для замовника час. Для виїзду фахівця на об’єкти що знаходяться більше ніж 30 км від міста Київ бажано домовлятись заздалегідь. В разі ,якщо орієнтовна вартість проекту Вам підходить підписується договір і починається робота над замовленням. Першим етапом роботи являється виготовлення проекту, який пропонується замовнику на затвердження у виді 3D картинок з розмірами, кольорами, факторами та наповненням. На створення проекту закладається біля десяти днів,  затверджений проект відправляється на виробництво.

Наш виставковий зал знаходиться за адресом с. Петропавлівська Борщагівка, вулиця Петропавлівська 12 (Велика окружна) ТЦ Будмайдан. Тут також завжди є дизайнер, який зможе проконсультувати Вас та оформити замовлення.

Доставка та монтаж ж виконується ,як в місті Київ так і поза його межами. Дата виїзду на монтаж узгоджується окремо і не являється датою готовності.

Замов свій індивідуальний дизайн меблів

Надішліть нам заявку на консультацію і ми обов'язково з вами зв'яжемося

Дізнатись вартість